Zegarki prosto ze Szwajcarii

tagi: hobby, sklep, zegarki, ozdoby


Zdjęcia naszego reportera
hobby sklep zegarki ozdoby
 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

Zegarek jest jednym z przedmiotów, bez którego trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie.

Jest to zarówno ozdoba naszych rąk jak i przydatne urządzenie służące do sprawdzania aktualnego czasu. Krajem kojarzącym się z nimi jest Szwajcaria, która dzięki produkowanym zegarkom uchodzi za kraj precyzyjny i solidny. Zegarki szwajcarskie uchodzą za najbardziej prestiżowe i pożądane. Wśród wielu marek warto zwrócić uwagę na zegarki Frederique Constant. Markę tę wywodzącą się ze szwajcarskiej Genewy cechuje klasyczny styl, w duchu którego produkowane są te urządzenia od 1988 roku.

Zegarki szwajcarskie Frederique Constant to przede wszystkim duży szeroki wybór. Wśród prezentowanych modeli znaleźć coś dla siebie mogą zarówno mężczyźni jak i kobiety. Różnorodność nie oznacza jednak odejścia od klasycznego wyglądu, który cechuje każdy zegarek. Wśród modeli znajdują się zarówno zegarki z klasycznym skórzanym paskiem jak i bransoletą. Oferta zawiera kilkanaście mechanizmów manufakturowych, które zaprojektowane i wytwarzane są samodzielnie. Zegarki mogą być proste, poczynając od zegarków klasycznych, z trzema wskazówkami po modele wskazujące fazy księżyca. Prezentowane modele to szeroki wybór kolorów tarcz i kopert. Godziny wyznaczają zarówno cyfry rzymskie jak i arabskie, dzięki czemu każdy może znaleźć model, do którego jest bardziej przywiązany. Mechanizmy kwarcowe i automatyczne zapewniają długotrwałe funkcjonowanie.

Możliwy jest zakup zegarka na zamówienie. Wystarczy znaleźć odpowiedni sklep, który jest dystrybutorem wspomnianej marki. E-sklep z zegarkami Frederique Constant zapewnia szeroki wybór modeli zarówno damskich jak i męskich w różnych przedziałach cenowych. Szczegółowe opisy opatrzone zdjęciami pozwalają na przybliżenie poszczególnych modeli, a co za tym idzie mają ogromny wpływ na wybór odpowiedniego zegarka. Zakup zegarka przez Internet daje dodatkowy czas na możliwość jego zwrotu bez podania przyczyny.

Zobacz także:

Dodany przez Anna Sarna, w dniu 11-05-2016

Więcej na ten temat

rss icon Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.

rss icon Chcemy kupować coraz więcej mieszkań, nawet bez rządowego programu

W półroczu 2017 r. banki udzieliły 108 tys. kredytów mieszkaniowych, tj. o 5,7 proc. więcej niż na 2016 r. Dobre wyniki wiązano na ogół z programem MdM. a może jednak słusznie?

rss icon Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.