Zegarki prosto ze Szwajcarii

tagi: hobby, sklep, zegarki, ozdoby


Zdjęcia naszego reportera
hobby sklep zegarki ozdoby
 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

Zegarek jest jednym z przedmiotów, bez którego trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie.

Jest to zarówno ozdoba naszych rąk jak i przydatne urządzenie służące do sprawdzania aktualnego czasu. Krajem kojarzącym się z nimi jest Szwajcaria, która dzięki produkowanym zegarkom uchodzi za kraj precyzyjny i solidny. Zegarki szwajcarskie uchodzą za najbardziej prestiżowe i pożądane. Wśród wielu marek warto zwrócić uwagę na zegarki Frederique Constant. Markę tę wywodzącą się ze szwajcarskiej Genewy cechuje klasyczny styl, w duchu którego produkowane są te urządzenia od 1988 roku.

Zegarki szwajcarskie Frederique Constant to przede wszystkim duży szeroki wybór. Wśród prezentowanych modeli znaleźć coś dla siebie mogą zarówno mężczyźni jak i kobiety. Różnorodność nie oznacza jednak odejścia od klasycznego wyglądu, który cechuje każdy zegarek. Wśród modeli znajdują się zarówno zegarki z klasycznym skórzanym paskiem jak i bransoletą. Oferta zawiera kilkanaście mechanizmów manufakturowych, które zaprojektowane i wytwarzane są samodzielnie. Zegarki mogą być proste, poczynając od zegarków klasycznych, z trzema wskazówkami po modele wskazujące fazy księżyca. Prezentowane modele to szeroki wybór kolorów tarcz i kopert. Godziny wyznaczają zarówno cyfry rzymskie jak i arabskie, dzięki czemu każdy może znaleźć model, do którego jest bardziej przywiązany. Mechanizmy kwarcowe i automatyczne zapewniają długotrwałe funkcjonowanie.

Możliwy jest zakup zegarka na zamówienie. Wystarczy znaleźć odpowiedni sklep, który jest dystrybutorem wspomnianej marki. E-sklep z zegarkami Frederique Constant zapewnia szeroki wybór modeli zarówno damskich jak i męskich w różnych przedziałach cenowych. Szczegółowe opisy opatrzone zdjęciami pozwalają na przybliżenie poszczególnych modeli, a co za tym idzie mają ogromny wpływ na wybór odpowiedniego zegarka. Zakup zegarka przez Internet daje dodatkowy czas na możliwość jego zwrotu bez podania przyczyny.

Zobacz także:

Dodany przez Anna Sarna, w dniu 11-05-2016

Więcej na ten temat

rss icon Dzięki propozycjom zmian na ustawach podatkowych MF liczy na dodatkowe 27,5 mld zł na 10 lat

Ministerstwo Finansów liczy, że planowane zmiany na ustawie o podatkach od osób prawnych fizycznych na tyle uszczelnią system podatkowy, że na ciągu 10 lat od ich wprowadzenia przyniosą na sumie dodatkowe 27,5 mld zł - poinformował PAP na wywiadzie Maciej Żukowski, dyrektor departamentu podatków dochodowych na Ministerstwie Finansów.

rss icon Gdańsk zabiera statki Hamburgowi

Polskie porty przejmują część towarów odprawianych dotychczas nad Morzem Północnym. To sukces przy ostrej konkurencji. lecz rysują się i pewne ograniczenia związane m.in. z tworzeniem aliansów armatorów.

rss icon Codzienne próby wyłudzeń na 1 mln zł

Dzięki temu, że Polacy coraz częściej zgłaszają zgubione skradzione dokumenty tożsamości do systemu "Dokumenty Zastrzeżone" udaje się ograniczać kradzieże tożsamości skutecznie walczyć z przestępstwami z użyciem cudzych danych. Od stycznia do marca 2017 roku udaremniono ponad 1,7 tys. prób wyłudzeń kredytów na łączną kwotę 90,4 mln złotych - podał Związek Banków Polskich.