Zegarki prosto ze Szwajcarii

tagi: hobby, sklep, zegarki, ozdoby


Zdjęcia naszego reportera
hobby sklep zegarki ozdoby
 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

Zegarek jest jednym z przedmiotów, bez którego trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie.

Jest to zarówno ozdoba naszych rąk jak i przydatne urządzenie służące do sprawdzania aktualnego czasu. Krajem kojarzącym się z nimi jest Szwajcaria, która dzięki produkowanym zegarkom uchodzi za kraj precyzyjny i solidny. Zegarki szwajcarskie uchodzą za najbardziej prestiżowe i pożądane. Wśród wielu marek warto zwrócić uwagę na zegarki Frederique Constant. Markę tę wywodzącą się ze szwajcarskiej Genewy cechuje klasyczny styl, w duchu którego produkowane są te urządzenia od 1988 roku.

Zegarki szwajcarskie Frederique Constant to przede wszystkim duży szeroki wybór. Wśród prezentowanych modeli znaleźć coś dla siebie mogą zarówno mężczyźni jak i kobiety. Różnorodność nie oznacza jednak odejścia od klasycznego wyglądu, który cechuje każdy zegarek. Wśród modeli znajdują się zarówno zegarki z klasycznym skórzanym paskiem jak i bransoletą. Oferta zawiera kilkanaście mechanizmów manufakturowych, które zaprojektowane i wytwarzane są samodzielnie. Zegarki mogą być proste, poczynając od zegarków klasycznych, z trzema wskazówkami po modele wskazujące fazy księżyca. Prezentowane modele to szeroki wybór kolorów tarcz i kopert. Godziny wyznaczają zarówno cyfry rzymskie jak i arabskie, dzięki czemu każdy może znaleźć model, do którego jest bardziej przywiązany. Mechanizmy kwarcowe i automatyczne zapewniają długotrwałe funkcjonowanie.

Możliwy jest zakup zegarka na zamówienie. Wystarczy znaleźć odpowiedni sklep, który jest dystrybutorem wspomnianej marki. E-sklep z zegarkami Frederique Constant zapewnia szeroki wybór modeli zarówno damskich jak i męskich w różnych przedziałach cenowych. Szczegółowe opisy opatrzone zdjęciami pozwalają na przybliżenie poszczególnych modeli, a co za tym idzie mają ogromny wpływ na wybór odpowiedniego zegarka. Zakup zegarka przez Internet daje dodatkowy czas na możliwość jego zwrotu bez podania przyczyny.

Zobacz także:

Dodany przez Anna Sarna, w dniu 11-05-2016

Więcej na ten temat

rss icon Resort energii przygotowuje decyzję rządu o budowie pierwszej elektrowni jądrowej

- Minister energii przygotowuje decyzję rządu o budowie pierwszej elektrowni jądrowej kierując się względami bezpieczeństwa ochrony środowiska - zapowiedział na Wiedniu wiceszef resortu Andrzej Piotrowski.

rss icon Pożyczką finansujemy zakup lodówki wesele

Blisko 90 proc. Polaków przed zaciągnięciem pożyczki zwróciłoby uwagę na jej całkowity koszt oraz wysokość miesięcznych rat - tak wynika z badania "Finanse Polaków" przeprowadzonego przez PBS dla Provident Polska z okazji 20-lecia firmy. Pokazuje ono również, że bardziej skłonne do zaciągania pożyczek są osoby będące na lepszej sytuacji finansowej.

rss icon Prezes ZUS: Będziemy potrzebowali mniej pieniędzy z budżetu na emerytury

Dzięki wzrostowi wpływów do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych będziemy potrzebowali mniejszej dotacji z budżetu państwa na pokrycie wydatków na emerytury - powiedziała prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska.