Urządzanie pokoju dziecięcego

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, dzieci, imprezy, dom, zabawa


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny dzieci imprezy dom zabawa

Remontując lub urządzając nowy pokój dla dziecka, zastanawiamy się często nad jego odpowiednią aranżacją i jak najlepszym zagospodarowaniem niewielkiej często przestrzeni.

Jak wyposażyć pokój dziecka, by spełniał on wszystkie wymagania? 

Wybór mebli do pokoju dziecka nie jest prosty. Zależy od wielu kwestii, m. in. od jego wielkości, wieku naszej pociechy czy po prostu naszych możliwości finansowych. Warto wziąć też pod uwagę upodobania czy zainteresowania młodego człowieka - chcemy przecież, żeby czuł się w swoim miejscu jak najlepiej. Wielu rodziców niestety wciąż pomija tę kwestię. Jeśli pokój, który aranżujemy jest dość duży, wówczas sprawa jest znacznie prostsza – na większej przestrzeni łatwiej wszystko zmieścić. Problem pojawia się przy małym bądź tzw. nieustawnym miejscu. Wtedy idealnym rozwiązaniem są tzw. kombajny, które jako meble do pokoju dziecięcego nadają się idealnie. Więcej na: https://sklep.mebleflexa.pl 
Łączą w sobie kilka zastosowań – w jednym, większym sprzęcie (zwykle drewniano-aluminiowym) jest zarówno miejsce do spania, nauki oraz zabawy. Urządzając pokój, warto przeglądać oferty wielu sklepów – często można trafić na różnego rodzaju promocje i rabaty. Nie zawsze musimy też kupować nowe meble do pokoju dziecięcego. Sporo osób chętnie sprzedaje używane, w korzystnej cenie i dobrym stanie. Zawsze można także odnowić stare, np. oklejając je, malując na inny kolor bądź lakierując. Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, pamiętajmy, że najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo dziecka – wybrane przez nas meble powinny więc posiadać wszelkie certyfikaty i atesty.

Zobacz także:

Dodany przez Jakub Potrzebowski, w dniu 08-08-2017

Więcej na ten temat

rss icon UOKiK ostrzega przed firmą telekomunikacyjną Nasza SA

Urząd Ochrony Konkurencji Konsumentów prowadzi postępowanie przeciwko firmie telekomunikacyjnej Nasza SA - podał Urząd. Jak dodał, firma ta wprowadza na błąd klientów, podszywa się pod obsługującego ich operatora.

rss icon Maksymalne stawki podatków opłat lokalnych wzrosną na 2018 r. o 1,9 proc.

W 2018 r., po dwóch latach obniżek związanych z deflacją, wzrosną maksymalne stawki podatków opłat lokalnych. Podwyżka ma związek z inflacją wyniesie średnio 1,9 proc.

rss icon Na czas naprawy wyłączono najstarszą elektrownię atomową świata

Drugi reaktor elektrowni atomowej Beznau na północy Szwajcarii został wyłączony na nocy z piątku na sobotę z powodu konieczności przeprowadzenia naprawy - poinformował operator elektrowni, firma Axpo. Beznau to najstarsza na świecie działająca elektrownia atomowa.