Urządzanie pokoju dziecięcego

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, dzieci, imprezy, dom, zabawa


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny dzieci imprezy dom zabawa

Remontując lub urządzając nowy pokój dla dziecka, zastanawiamy się często nad jego odpowiednią aranżacją i jak najlepszym zagospodarowaniem niewielkiej często przestrzeni.

Jak wyposażyć pokój dziecka, by spełniał on wszystkie wymagania? 

Wybór mebli do pokoju dziecka nie jest prosty. Zależy od wielu kwestii, m. in. od jego wielkości, wieku naszej pociechy czy po prostu naszych możliwości finansowych. Warto wziąć też pod uwagę upodobania czy zainteresowania młodego człowieka - chcemy przecież, żeby czuł się w swoim miejscu jak najlepiej. Wielu rodziców niestety wciąż pomija tę kwestię. Jeśli pokój, który aranżujemy jest dość duży, wówczas sprawa jest znacznie prostsza – na większej przestrzeni łatwiej wszystko zmieścić. Problem pojawia się przy małym bądź tzw. nieustawnym miejscu. Wtedy idealnym rozwiązaniem są tzw. kombajny, które jako meble do pokoju dziecięcego nadają się idealnie. Więcej na: https://sklep.mebleflexa.pl 
Łączą w sobie kilka zastosowań – w jednym, większym sprzęcie (zwykle drewniano-aluminiowym) jest zarówno miejsce do spania, nauki oraz zabawy. Urządzając pokój, warto przeglądać oferty wielu sklepów – często można trafić na różnego rodzaju promocje i rabaty. Nie zawsze musimy też kupować nowe meble do pokoju dziecięcego. Sporo osób chętnie sprzedaje używane, w korzystnej cenie i dobrym stanie. Zawsze można także odnowić stare, np. oklejając je, malując na inny kolor bądź lakierując. Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, pamiętajmy, że najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo dziecka – wybrane przez nas meble powinny więc posiadać wszelkie certyfikaty i atesty.

Zobacz także:

Dodany przez Jakub Potrzebowski, w dniu 08-08-2017

Więcej na ten temat

rss icon Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

rss icon Urząd Lotnictwa Cywilnego zaniepokojony odwołaniem lotów przez Ryanaira

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego na piśmie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair wyraził "duże zaniepokojenie" na związku z odwołaniem przez tego przewoźnika rejsów do Polski - poinformowała rzeczniczka ULC Karina Lisowska.

rss icon W Polsce powstanie pociąg hybrydowy

W Polsce powstanie pociąg hybrydowy. na jednym składzie będzie zarówno napęd elektryczny, jak spalinowy. List intencyjny na sprawie zaprojektowania maszyny podpisali między innymi przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, fabryki Cegielski oraz spółki Przewozy Regionalne.