Urządzanie pokoju dziecięcego

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, dzieci, imprezy, dom, zabawa


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny dzieci imprezy dom zabawa
 • Meble dla dzieci Flexa

  ul. Malborska 41
  03-286 Warszawa
  email: webwarszawa@flexashop.com
  tel. (22) 7624033
  tel.kom: 662 095 924

  http://sklep.mebleflexa.pl

Remontując lub urządzając nowy pokój dla dziecka, zastanawiamy się często nad jego odpowiednią aranżacją i jak najlepszym zagospodarowaniem niewielkiej często przestrzeni.

Jak wyposażyć pokój dziecka, by spełniał on wszystkie wymagania? 

Wybór mebli do pokoju dziecka nie jest prosty. Zależy od wielu kwestii, m. in. od jego wielkości, wieku naszej pociechy czy po prostu naszych możliwości finansowych. Warto wziąć też pod uwagę upodobania czy zainteresowania młodego człowieka - chcemy przecież, żeby czuł się w swoim miejscu jak najlepiej. Wielu rodziców niestety wciąż pomija tę kwestię. Jeśli pokój, który aranżujemy jest dość duży, wówczas sprawa jest znacznie prostsza – na większej przestrzeni łatwiej wszystko zmieścić. Problem pojawia się przy małym bądź tzw. nieustawnym miejscu. Wtedy idealnym rozwiązaniem są tzw. kombajny, które jako meble do pokoju dziecięcego nadają się idealnie. Więcej na: https://sklep.mebleflexa.pl 
Łączą w sobie kilka zastosowań – w jednym, większym sprzęcie (zwykle drewniano-aluminiowym) jest zarówno miejsce do spania, nauki oraz zabawy. Urządzając pokój, warto przeglądać oferty wielu sklepów – często można trafić na różnego rodzaju promocje i rabaty. Nie zawsze musimy też kupować nowe meble do pokoju dziecięcego. Sporo osób chętnie sprzedaje używane, w korzystnej cenie i dobrym stanie. Zawsze można także odnowić stare, np. oklejając je, malując na inny kolor bądź lakierując. Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, pamiętajmy, że najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo dziecka – wybrane przez nas meble powinny więc posiadać wszelkie certyfikaty i atesty.

Zobacz także:

Dodany przez Jakub Potrzebowski, w dniu 08-08-2017

Więcej na ten temat

rss icon Od stycznia czeka was drożyzna na małych sklepach?

Jeśli procedowany obecnie zakaz handlu na niedziele rzeczywiście wejdzie na życie wraz z początkiem 2018 r., zakup produktów spożywczych pierwszej potrzeby będzie możliwy jedynie na małych osiedlowych sklepach. a może ich właściciele wykorzystają brak konkurencji do podwyższenia cen?

rss icon Innowacje pomogą wskoczyć gospodarce do wyższej ligi

Kluczowym wyzwaniem był dziś zaspokojenie rosnących aspiracji społeczeństwa mierzonych poziomem dobrobytu. Potrzebna był i lepsza współpraca między nauką a biznesem - uznali uczestnicy debaty "Centralny Okręg Przemysłowy. na kierunku innowacyjnej gospodarki na Polsce", która odbyła się na Stalowej Woli z okazji 80-lecia COP.

rss icon Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.