Szybki przyrost masy mięśniowej

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, fitness


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny fitness
 • eXtreme Muscle Tomasz Wiewióra
  Trener personalny, dietetyk
  Brzeska 4/8
  Wrocław
  tel. 664 492 434
  e-mail: sklep@extrememuscle.pl

  http://www.extrememuscle.pl

Marzeniem większości mężczyzn jest dobrze zbudowana, umięśniona sylwetka.

Coraz częściej kobiety mają podobne pragnienia. W końcu obecnie moda na szczupłe, wychudzone sylwetki zaczęła przemijać. Liczą się tylko umięśnione, wysportowane ciała. Sami możemy je osiągnąć w bardzo prosty i szybki sposób.

Pamiętajmy jednak, że dobry przyrost masy mięśniowej wymaga odrobiny czasu. Nie możemy więc spodziewać się spektakularnych efektów po jednym miesiącu ćwiczeń. Stosujmy się więc do pewnych zaleceń i nie poddawajmy się. Tylko regularne ćwiczenia i dobrze zbilansowana dieta doprowadzą nas do wymarzonej sylwetki. Oczywiście aby osiągnąć taki cel, niezbędny będzie intensywny wysiłek fizyczny. Zmotywujmy się więc do działania. Warto wizualizować sobie pewne cele. Wyobraźmy sobie, jak będziemy wyglądać, gdy już osiągniemy swoje marzenie. To może być świetna motywacja, która zachęci nas do ćwiczeń. A uprawiać sport możemy dosłownie wszędzie. Jeśli nie chcemy chodzić na specjalne siłownie, zakupmy po prostu podstawowy zestaw ciężarków do domu. Sami ułóżmy dla siebie trening i wykonujmy go regularnie. Absolutne minimum to ćwiczenia trzy razy w tygodniu. Jeśli nasz trening nie jest zbyt intensywny, możemy sobie na niego pozwolić nawet 6 razy w tygodniu. Pamiętajmy jednak, aby jeden dzień przeznaczyć na regenerację. Wtedy nasze mięśnie będą mogły odpocząć i przygotować się do dalszej pracy.

Jeśli ćwiczymy dobrze, chcemy również dobrze się odżywiać. Gdy zależy nam na przyroście masy mięśniowej, niezbędna może okazać się suplementacja kreatyną. Nie obawiajmy się takiej substancji. Kreatyna jest stosowana przez wielu sportowców. Dzięki niej ułatwimy sobie budowę masy mięśniowej i zrobimy to naprawdę szybko.

Polecany sklep z kreatyną i innymi suplementami diety dla sportowców

Zobacz także:

Dodany przez Sylwia Lisicka, w dniu 20-07-2015

Więcej na ten temat

rss icon Gdańsk zabiera statki Hamburgowi

Polskie porty przejmują część towarów odprawianych dotychczas nad Morzem Północnym. To sukces przy ostrej konkurencji. lecz rysują się i pewne ograniczenia związane m.in. z tworzeniem aliansów armatorów.

rss icon Codzienne próby wyłudzeń na 1 mln zł

Dzięki temu, że Polacy coraz częściej zgłaszają zgubione skradzione dokumenty tożsamości do systemu "Dokumenty Zastrzeżone" udaje się ograniczać kradzieże tożsamości skutecznie walczyć z przestępstwami z użyciem cudzych danych. Od stycznia do marca 2017 roku udaremniono ponad 1,7 tys. prób wyłudzeń kredytów na łączną kwotę 90,4 mln złotych - podał Związek Banków Polskich.

rss icon Zbiory truskawek dobiegają końca

Truskawki, które pojawiły się na rynku później niż na poprzednich latach, powoli teraz się kończą. Mało był na tym roku czereśni, które na rynku hurtowym na Broniszach sprzedawane są dosłownie "na pniu".