Szybki przyrost masy mięśniowej

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, fitness


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny fitness
 • eXtreme Muscle Tomasz Wiewióra
  Trener personalny, dietetyk
  Brzeska 4/8
  Wrocław
  tel. 664 492 434
  e-mail: sklep@extrememuscle.pl

  http://www.extrememuscle.pl

Marzeniem większości mężczyzn jest dobrze zbudowana, umięśniona sylwetka.

Coraz częściej kobiety mają podobne pragnienia. W końcu obecnie moda na szczupłe, wychudzone sylwetki zaczęła przemijać. Liczą się tylko umięśnione, wysportowane ciała. Sami możemy je osiągnąć w bardzo prosty i szybki sposób.

Pamiętajmy jednak, że dobry przyrost masy mięśniowej wymaga odrobiny czasu. Nie możemy więc spodziewać się spektakularnych efektów po jednym miesiącu ćwiczeń. Stosujmy się więc do pewnych zaleceń i nie poddawajmy się. Tylko regularne ćwiczenia i dobrze zbilansowana dieta doprowadzą nas do wymarzonej sylwetki. Oczywiście aby osiągnąć taki cel, niezbędny będzie intensywny wysiłek fizyczny. Zmotywujmy się więc do działania. Warto wizualizować sobie pewne cele. Wyobraźmy sobie, jak będziemy wyglądać, gdy już osiągniemy swoje marzenie. To może być świetna motywacja, która zachęci nas do ćwiczeń. A uprawiać sport możemy dosłownie wszędzie. Jeśli nie chcemy chodzić na specjalne siłownie, zakupmy po prostu podstawowy zestaw ciężarków do domu. Sami ułóżmy dla siebie trening i wykonujmy go regularnie. Absolutne minimum to ćwiczenia trzy razy w tygodniu. Jeśli nasz trening nie jest zbyt intensywny, możemy sobie na niego pozwolić nawet 6 razy w tygodniu. Pamiętajmy jednak, aby jeden dzień przeznaczyć na regenerację. Wtedy nasze mięśnie będą mogły odpocząć i przygotować się do dalszej pracy.

Jeśli ćwiczymy dobrze, chcemy również dobrze się odżywiać. Gdy zależy nam na przyroście masy mięśniowej, niezbędna może okazać się suplementacja kreatyną. Nie obawiajmy się takiej substancji. Kreatyna jest stosowana przez wielu sportowców. Dzięki niej ułatwimy sobie budowę masy mięśniowej i zrobimy to naprawdę szybko.

Polecany sklep z kreatyną i innymi suplementami diety dla sportowców: www.extrememuscle.pl.

Zobacz także:

Dodany przez Sylwia Lisicka, w dniu 20-07-2015