Studniówkowych tańców czas...

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny

Huczna zabawa, wyjątkowo eleganckie kreacje, mnóstwo tańców, świetna integracja i niezapomniane wrażenia - takie wyznaczniki powinny odznaczać każdą studniówkę.

A na tej nie tylko nie może zabraknąć klasycznego poloneza w stylowym wykonaniu, ale również i muzyki, bez której podrygi na parkiecie nie miałyby racji bytu.
Dziś obok popularnych i nastawionych na zabawy młodzieżowe dj'ów, dużym wzięciem cieszą się także zespoły muzyczne na studniówkach. Nie dość bowiem, że mają bogato urozmaicony repertuar, to nierzadko także zachowują się niemal jak na prawdziwym weselu, prowadząc imprezę i namawiając obecnych do tańców.
Wyznacznikiem udanej zabawy nie od dziś jest niezawodne trio: towarzystwo, jedzenie i muzyka. O ile osobę towarzyszącą wybiera się według własnego uznania, za jedzenie odpowiada firma cateringowa, to oprawa muzyczna uzależniona jest od poczucia humoru i umiejętności osób z zespołu.
Zespoły muzyczne na studniówkach  to wybór dedykowany tym, którzy uwielbiają dobrą zabawę w rytmie różnorodnych przebojów (czytaj więcej). Nierzadko bowiem jest tak, że repertuar zespołu jest tak szeroki, że zahaczyć może i o najnowocześniejsze przeboje, jak i może cofnąć się do tych już prawie zapomnianych. W repertuarze zespołów nie brakuje muzyki typowo biesiadnej - przy tej zabawa trwać może niemal do białego rana, podobnie jak na weselach.
Zespoły muzyczne to wybór stanowiący połączenie nowoczesności i klasyki. Niegdyś przecież nikt nie słyszał o dj'u, a zabawy studniówkowe odbywały się na szkolnych salach gimnastycznych w rytm piosenek włączanych w niegdysiejszych odtwarzaczach magnetofonowych. Młodzież świetnie bawiła się też przy hitach radiowych.
I choć czasy (i możliwości technologiczne) się zmieniły, nieustannie zabawa studniówkowa uznawana jest za jedną z najważniejszych w życiu. Studniówkę powinno się mieć przynajmniej raz i zapamiętać ją na całe życie. By potem móc wracać wspomnieniami do tych pełnych beztroski czasów i z łezką wzruszenia wspominać osoby niegdyś nam bliskie i tak ważne.

Zobacz także:

Dodany przez Sylwia Lisicka, w dniu 27-09-2016

Więcej na ten temat

rss icon Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.