Studniówkowych tańców czas...

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny

Huczna zabawa, wyjątkowo eleganckie kreacje, mnóstwo tańców, świetna integracja i niezapomniane wrażenia - takie wyznaczniki powinny odznaczać każdą studniówkę.

A na tej nie tylko nie może zabraknąć klasycznego poloneza w stylowym wykonaniu, ale również i muzyki, bez której podrygi na parkiecie nie miałyby racji bytu.
Dziś obok popularnych i nastawionych na zabawy młodzieżowe dj'ów, dużym wzięciem cieszą się także zespoły muzyczne na studniówkach. Nie dość bowiem, że mają bogato urozmaicony repertuar, to nierzadko także zachowują się niemal jak na prawdziwym weselu, prowadząc imprezę i namawiając obecnych do tańców.
Wyznacznikiem udanej zabawy nie od dziś jest niezawodne trio: towarzystwo, jedzenie i muzyka. O ile osobę towarzyszącą wybiera się według własnego uznania, za jedzenie odpowiada firma cateringowa, to oprawa muzyczna uzależniona jest od poczucia humoru i umiejętności osób z zespołu.
Zespoły muzyczne na studniówkach  to wybór dedykowany tym, którzy uwielbiają dobrą zabawę w rytmie różnorodnych przebojów (czytaj więcej). Nierzadko bowiem jest tak, że repertuar zespołu jest tak szeroki, że zahaczyć może i o najnowocześniejsze przeboje, jak i może cofnąć się do tych już prawie zapomnianych. W repertuarze zespołów nie brakuje muzyki typowo biesiadnej - przy tej zabawa trwać może niemal do białego rana, podobnie jak na weselach.
Zespoły muzyczne to wybór stanowiący połączenie nowoczesności i klasyki. Niegdyś przecież nikt nie słyszał o dj'u, a zabawy studniówkowe odbywały się na szkolnych salach gimnastycznych w rytm piosenek włączanych w niegdysiejszych odtwarzaczach magnetofonowych. Młodzież świetnie bawiła się też przy hitach radiowych.
I choć czasy (i możliwości technologiczne) się zmieniły, nieustannie zabawa studniówkowa uznawana jest za jedną z najważniejszych w życiu. Studniówkę powinno się mieć przynajmniej raz i zapamiętać ją na całe życie. By potem móc wracać wspomnieniami do tych pełnych beztroski czasów i z łezką wzruszenia wspominać osoby niegdyś nam bliskie i tak ważne.

Zobacz także:

Dodany przez Sylwia Lisicka, w dniu 27-09-2016

Więcej na ten temat

rss icon Dzięki propozycjom zmian na ustawach podatkowych MF liczy na dodatkowe 27,5 mld zł na 10 lat

Ministerstwo Finansów liczy, że planowane zmiany na ustawie o podatkach od osób prawnych fizycznych na tyle uszczelnią system podatkowy, że na ciągu 10 lat od ich wprowadzenia przyniosą na sumie dodatkowe 27,5 mld zł - poinformował PAP na wywiadzie Maciej Żukowski, dyrektor departamentu podatków dochodowych na Ministerstwie Finansów.

rss icon Gdańsk zabiera statki Hamburgowi

Polskie porty przejmują część towarów odprawianych dotychczas nad Morzem Północnym. To sukces przy ostrej konkurencji. lecz rysują się i pewne ograniczenia związane m.in. z tworzeniem aliansów armatorów.

rss icon Codzienne próby wyłudzeń na 1 mln zł

Dzięki temu, że Polacy coraz częściej zgłaszają zgubione skradzione dokumenty tożsamości do systemu "Dokumenty Zastrzeżone" udaje się ograniczać kradzieże tożsamości skutecznie walczyć z przestępstwami z użyciem cudzych danych. Od stycznia do marca 2017 roku udaremniono ponad 1,7 tys. prób wyłudzeń kredytów na łączną kwotę 90,4 mln złotych - podał Związek Banków Polskich.