Rozrywka w aucie

tagi: multimedia, radio, auto, samochód


Zdjęcia naszego reportera
multimedia radio auto samochód

Czasami jazda samochodem jest bardzo długa i żmudna, a jedyną osobą skoncentrowaną na drodze jest kierowca.

Pasażerowie się nudzą, oglądanie widoków zza szyby staje się nudne i uciążliwe. Stacje multimedialne, montowane w samochodach zapewniają rozrywkę pierwszej klasy. 
Dzięki takim możliwościom możemy w samochodzie oglądać TV, oglądać filmy, słuchać muzykę, grać w przeróżne gry multimedialne i wszystko to w jak najlepszej jakości. Dzięki takim stacjom, które bez problemu oferuje każdy sklep z car audio, w samochodzie możemy mieć internet i zestaw głośnomówiący. Długa podróż w tak wyposażonym samochodzie mija szybko i bardzo przyjemnie i niepostrzeżenie. 
Ostatnio nowością jest radio samochodowe 2din z systemem android dostępne w serwisie radiocar24.pl Na temat tej propozycji zdania są podzielone, niektórzy uważają, że android to doskonały system inni twierdzą, że jest to system problematyczny. W zależności kto ma jakie oczekiwania i co u kogo się sprawdza. Taki system to kamera oraz specjalny GPS, mamy wtedy WiFi, obserwujemy swoje manewry cofania, mamy odtwarzacz MP3, oraz także wbudowany wideo rejestrator. 
Te nowości bardzo ułatwiają prowadzenie auta, wszystkie funkcje są na dostępne poprzez tablet i monitor dotykowy. Stacje multimedialny to nowoczesnych i równocześnie ułatwienie życia, łatwo można kontrolować swoje manewry jak również doskonale można cieszyć się rozrywką podczas jazdy samochodem. Te nowości można wbudować sobie samemu, nie muszą być one montowane fabrycznie. Każdy elektronik jest w stanie nad nimi zapanować.

Zobacz także:

Dodany przez Anna Sarna, w dniu 04-04-2018

Więcej na ten temat

rss icon Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

rss icon W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

rss icon Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.