Fotoksiążka - nowoczesny album zdjęciowy

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny

W dobie fotografii cyfrowej coraz częściej przechowujemy zdjęcia w formie plików na komputerze.

Wybranymi dzielimy się z szerszą publicznością, za pomocą portali społecznościowych. Czasem jednak zależy nam na uwiecznieniu ich również w papierowej formie. Bywa, że tylko taki "realny" album pokazać możemy niektórym znajomym. Albo po prostu chcemy mieć taką namacalną pamiątkę.

Zwykłe zdjęcia odchodzą już do lamusa. Ich odpowiednie przechowywanie wymaga zakupienia klasera lub albumu, a te często niszczą się podczas oglądania. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem, dostępnym dzięki coraz nowocześniejszym technologiom jest fotoksiążka. Jeśli więc chcesz mieć na swej półce zdjęcia utrwalone na papierze w formie wygodnej do oglądania książki, wykonaj swoją własną fotoksiążkę.

Usługa fotoksiążki dostępna jest w prawie każdym studiu fotograficznym, oferują ją także internetowe serwisy, fotoksiążka jest też często wykonywana przez fotografów specjalizujących się na przykład w fotografii ślubnej. Projekt fotoksiążki w dużej mierze zależy od klienta, to on oczywiście decyduje, które zdjęcia mają się w niej znaleźć, ma też wpływ na wygląd okładki, rozmiar zawartych w fotoksiążce zdjęć, czasem wybiera też rodzaj papieru. W profesjonalnym przygotowaniu pomoże z pewnością fotograf lub pracownik studia czy serwisu.

Cena fotoksiążki nie jest wygórowana, koszt wydrukowania zdjęć i zakupu albumu na nie wydaje się być podobny. Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, inwestujemy w swoje wspomnienia. Zdjęcia gromadzone latami na komputerowym dysku rzadko segregujemy, zbiera się więc ich tak ogromna liczba, że zwyczajnie nie chce nam się przez nie przekopywać. Poświęcenie chwili na wybór zdjęć do fotoksiążki zaowocuje posiadaniem wygodnej pamiątki, do której łatwo nam będzie zajrzeć w każdej chwili.

Zobacz przykłady pięknych fotoksiążek na stronie http://albumy-foto.pl.

Zobacz także:

Dodany przez Anna Sarna, w dniu 12-09-2015

Więcej na ten temat

rss icon Prezes ZUS: Będziemy potrzebowali mniej pieniędzy z budżetu na emerytury

Dzięki wzrostowi wpływów do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych będziemy potrzebowali mniejszej dotacji z budżetu państwa na pokrycie wydatków na emerytury - powiedziała prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska.

rss icon 33 osoby skazane za oszustwa na VAT

Kary od sześciu lat bezwzględnego więzienia do pięciu miesięcy więzienia z warunkowym zawieszeniem wykonania kary oraz grzywny, orzekł na poniedziałek Sąd Okręgowy na Kielcach wobec 33 osób, oskarżonych o przestępstwa karno-skarbowe. Chodziło m.in. o oszustwa na obrocie złomem.

rss icon PKO poczeka z propozycjami dla frankowiczów

PKO Bank Polski po przedstawieniu przez prezydenta projektu dotyczącego tzw. frankowiczów zamroził prace nad swoimi propozycjami dotyczącymi konwersji kredytów frankowych na złote - poinformował Zbigniew Jagiełło, prezes banku.