Fotoksiążka - nowoczesny album zdjęciowy

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny

W dobie fotografii cyfrowej coraz częściej przechowujemy zdjęcia w formie plików na komputerze.

Wybranymi dzielimy się z szerszą publicznością, za pomocą portali społecznościowych. Czasem jednak zależy nam na uwiecznieniu ich również w papierowej formie. Bywa, że tylko taki "realny" album pokazać możemy niektórym znajomym. Albo po prostu chcemy mieć taką namacalną pamiątkę.

Zwykłe zdjęcia odchodzą już do lamusa. Ich odpowiednie przechowywanie wymaga zakupienia klasera lub albumu, a te często niszczą się podczas oglądania. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem, dostępnym dzięki coraz nowocześniejszym technologiom jest fotoksiążka. Jeśli więc chcesz mieć na swej półce zdjęcia utrwalone na papierze w formie wygodnej do oglądania książki, wykonaj swoją własną fotoksiążkę.

Usługa fotoksiążki dostępna jest w prawie każdym studiu fotograficznym, oferują ją także internetowe serwisy, fotoksiążka jest też często wykonywana przez fotografów specjalizujących się na przykład w fotografii ślubnej. Projekt fotoksiążki w dużej mierze zależy od klienta, to on oczywiście decyduje, które zdjęcia mają się w niej znaleźć, ma też wpływ na wygląd okładki, rozmiar zawartych w fotoksiążce zdjęć, czasem wybiera też rodzaj papieru. W profesjonalnym przygotowaniu pomoże z pewnością fotograf lub pracownik studia czy serwisu.

Cena fotoksiążki nie jest wygórowana, koszt wydrukowania zdjęć i zakupu albumu na nie wydaje się być podobny. Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, inwestujemy w swoje wspomnienia. Zdjęcia gromadzone latami na komputerowym dysku rzadko segregujemy, zbiera się więc ich tak ogromna liczba, że zwyczajnie nie chce nam się przez nie przekopywać. Poświęcenie chwili na wybór zdjęć do fotoksiążki zaowocuje posiadaniem wygodnej pamiątki, do której łatwo nam będzie zajrzeć w każdej chwili.

Zobacz przykłady pięknych fotoksiążek na stronie http://albumy-foto.pl.

Zobacz także:

Dodany przez Anna Sarna, w dniu 12-09-2015

Więcej na ten temat

rss icon Codzienne próby wyłudzeń na 1 mln zł

Dzięki temu, że Polacy coraz częściej zgłaszają zgubione skradzione dokumenty tożsamości do systemu "Dokumenty Zastrzeżone" udaje się ograniczać kradzieże tożsamości skutecznie walczyć z przestępstwami z użyciem cudzych danych. Od stycznia do marca 2017 roku udaremniono ponad 1,7 tys. prób wyłudzeń kredytów na łączną kwotę 90,4 mln złotych - podał Związek Banków Polskich.

rss icon Zbiory truskawek dobiegają końca

Truskawki, które pojawiły się na rynku później niż na poprzednich latach, powoli teraz się kończą. Mało był na tym roku czereśni, które na rynku hurtowym na Broniszach sprzedawane są dosłownie "na pniu".

rss icon W Rosji powstało małe "perpetuum mobile". Ta bateria atomowa może dostarczać energię nieustannie przez 50 lat

Na moskiewskich targach technologii nuklearnych Atomexpo zaprezentowano baterię zasilaną energią atomową, która ma napędzać drobne urządzenia nawet przez 50 lat. Urządzenie składa się przede wszystkim z izotopów niklu-63.