Doświadczony zespół na studniówkę

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny

Niektóre imprezy z czasów młodości wspomina się do końca życia.

Warto zadbać więc o to, by organizacja tego typu oficjalnych wydarzeń stała na jak najwyższym poziomie.

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo natknąć się na oferty zachwalające konkretne zespoły muzyczne na studniówkach. Kluczowym jest więc wybrać taką kapelę, która będzie gwarantem wysokiego poziomu, odpowiedniego repertuaru i pełnego profesjonalizmu.

Od lat zajmujemy się dźwiękowym ubarwianiem tego typu zabaw, starannie uwzględniając między innymi dobór utworów, przy których będzie bawić się młodzież. Tym samym pomożemy Wam uniknąć sytuacji, w której piosenki nie wywołają zamierzonej reakcji na parkiecie. Mieszamy kompozycje klasyczne z bardziej współczesnymi, dzięki czemu zabawa będzie w pełni satysfakcjonująca także dla grona pedagogicznego.

Ponadto skład jest ze sobą bardzo zgrany, co pozwala wydobyć z utworów maksymalnie dużo emocji (więcej: http://www.szafirwisznice.pl/sklad). Profesjonalny wokalista doskonale uzupełnia się brzmieniowo z wykształconymi instrumentalistami, co dostarcza prawdziwej muzyki na żywo, która w takich sytuacjach zawsze sprawdza się lepiej niż DJ bądź puszczanie konkretnych nagrań z płyty.

Przy takich imprezach jak studniówka bardzo ważne są również umiejętności wodzirejskie - kreatywne pokierowanie tłumem, zachęcenie do zabawy i regularne wymyślanie zróżnicowanych i kreatywnych gier i zabaw. Także w tym aspekcie posiadamy niezbędne doświadczenie do tego, by każda tego typu impreza z naszym udziałem zapewniała wszystkim uczestnikom odpowiednią ilość emocji.

Bardzo często dzieje się bowiem tak, że nieprzekonująco wykonane utwory potrafią skutecznie zniechęcić uczestników do zabawy, sprawiając tym samym, że parkiet świeci pustkami. Korzystając z naszych usług możecie być Państwo spokojni, że wszyscy wyjdą z imprezy zmęczeni i zachwyceni.

Możecie Państwo liczyć na bardzo atrakcyjne ceny oraz kształt całego show ściśle dostosowany do Waszych oczekiwań i wytycznych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Zobacz także:

Dodany przez Sylwia Lisicka, w dniu 27-09-2016

Więcej na ten temat

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.