Doświadczony zespół na studniówkę

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Zdjęcia naszego reportera
hobby rozrywka czas wolny

Niektóre imprezy z czasów młodości wspomina się do końca życia.

Warto zadbać więc o to, by organizacja tego typu oficjalnych wydarzeń stała na jak najwyższym poziomie.

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo natknąć się na oferty zachwalające konkretne zespoły muzyczne na studniówkach. Kluczowym jest więc wybrać taką kapelę, która będzie gwarantem wysokiego poziomu, odpowiedniego repertuaru i pełnego profesjonalizmu.

Od lat zajmujemy się dźwiękowym ubarwianiem tego typu zabaw, starannie uwzględniając między innymi dobór utworów, przy których będzie bawić się młodzież. Tym samym pomożemy Wam uniknąć sytuacji, w której piosenki nie wywołają zamierzonej reakcji na parkiecie. Mieszamy kompozycje klasyczne z bardziej współczesnymi, dzięki czemu zabawa będzie w pełni satysfakcjonująca także dla grona pedagogicznego.

Ponadto skład jest ze sobą bardzo zgrany, co pozwala wydobyć z utworów maksymalnie dużo emocji (więcej: http://www.szafirwisznice.pl/sklad). Profesjonalny wokalista doskonale uzupełnia się brzmieniowo z wykształconymi instrumentalistami, co dostarcza prawdziwej muzyki na żywo, która w takich sytuacjach zawsze sprawdza się lepiej niż DJ bądź puszczanie konkretnych nagrań z płyty.

Przy takich imprezach jak studniówka bardzo ważne są również umiejętności wodzirejskie - kreatywne pokierowanie tłumem, zachęcenie do zabawy i regularne wymyślanie zróżnicowanych i kreatywnych gier i zabaw. Także w tym aspekcie posiadamy niezbędne doświadczenie do tego, by każda tego typu impreza z naszym udziałem zapewniała wszystkim uczestnikom odpowiednią ilość emocji.

Bardzo często dzieje się bowiem tak, że nieprzekonująco wykonane utwory potrafią skutecznie zniechęcić uczestników do zabawy, sprawiając tym samym, że parkiet świeci pustkami. Korzystając z naszych usług możecie być Państwo spokojni, że wszyscy wyjdą z imprezy zmęczeni i zachwyceni.

Możecie Państwo liczyć na bardzo atrakcyjne ceny oraz kształt całego show ściśle dostosowany do Waszych oczekiwań i wytycznych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Zobacz także:

Dodany przez Sylwia Lisicka, w dniu 27-09-2016

Więcej na ten temat

rss icon Pożyczką finansujemy zakup lodówki wesele

Blisko 90 proc. Polaków przed zaciągnięciem pożyczki zwróciłoby uwagę na jej całkowity koszt oraz wysokość miesięcznych rat - tak wynika z badania "Finanse Polaków" przeprowadzonego przez PBS dla Provident Polska z okazji 20-lecia firmy. Pokazuje ono również, że bardziej skłonne do zaciągania pożyczek są osoby będące na lepszej sytuacji finansowej.

rss icon Prezes ZUS: Będziemy potrzebowali mniej pieniędzy z budżetu na emerytury

Dzięki wzrostowi wpływów do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych będziemy potrzebowali mniejszej dotacji z budżetu państwa na pokrycie wydatków na emerytury - powiedziała prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska.

rss icon 33 osoby skazane za oszustwa na VAT

Kary od sześciu lat bezwzględnego więzienia do pięciu miesięcy więzienia z warunkowym zawieszeniem wykonania kary oraz grzywny, orzekł na poniedziałek Sąd Okręgowy na Kielcach wobec 33 osób, oskarżonych o przestępstwa karno-skarbowe. Chodziło m.in. o oszustwa na obrocie złomem.